KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12713006
nr 1271 3006
Jan Runefelt
(f. 1946), Sverige
Oljemålning, Stadsgården III. Signerad, daterad -03. Olja på pannå, 21x35 cm
Jan Runefelt, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 19:54:25
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
26 aug
Stockholm
Läs mer om Stockholm